Дводенний семінар «Готуємось до Вертеп-Фесту 2019» відбудеться 10 та 11 листопада

Хоча “Вертеп-фест 2019” відбуватиметься 12 і 13 січня, ми чекаємо на перші зустрічі з його майбутніми учасниками вже цього вікенду. Річ у тім, що ми запросили до Харкова керівників да представників гуртів з різних куточків країни, що братимуть участь у цьогорічному дійстві. Отже, 10-11 листопада відбудеться семінар «Готуємось до Вертеп-Фесту 2019», присвячений знайомству з представниками вертепних колективів та обговоренню програми фестивалю «Вертеп-Фест 2019». А щоб ці дні для наших гостей стали не тільки корисними, але й приємними, крім організаційних розмов ми підготували для них декілька цікавинок – автобусну екскурсію містом та відвідування славетного Харківського театру ляльок з переглядом вистави “Травнева ніч”.

“Основна ідея заходу – надати можливість познайомитися з нашим містом учасникам Фестивалю, – розповідає координаторка фестивалю, директорка БФ “Харків з тобою” Олена Рофе-Бекетова. – Тому що люди приїжджають до Харкова виступати, ділитися своєю творчістю, а часу подивитись місто в них дуже обмаль. А друга важлива задача цієї зустрічі – обсудити деталі майбутньої події. Бо, щоб добре спланувати такий масштабний захід, дуже значуще заздалегідь з’ясувати, що кожна зі сторін чекає одна від одної і що може запропонувати. Тож, ми з радістю чекаємо на зустріч і з тими, кого вже добре знаємо по минулим Вертеп-фестам, і будемо раді побачити тих, хто приєднається до нас уперше”.

Як бачимо, Вертеп-фест з кожним роком росте та розвивається, збагачуючись новими традиціями та супутніми заходами. Щиро дякуємо за підтримку Український культурний фонд. Нагадуємо, що реєстрація на Фестиваль продовжується та закликаємо приєднатися до нас народні фольклорні колективи, гурти та об’єднання творчих людей з усіх регіонів України. Зареєструватися можна тут.

А результатом підготовки, яка зараз ретельно проводиться, ми зможемо поділитися з вами 12 і 13 січня на святковій феєрії – Вертеп-фест 2019 у Харкові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.