Стати партнером Мережа-Фест

СТАТИ УЧАСНИКОМ МЕРЕЖА-ФЕСТ

Вертеп-Фест пропонує представникам сфери гостинності: кафе, ресторанів та готелів Харкова стати партнерами Фестивалю та створити Дружню фестивальну мережу – Мережу Фест, аби разом відродити українські традиції, сформувати позитивний туристичний імідж міста та створити передумови для поліпшення якості в сфері гостинності.

Фестиваль відбудеться 12 та 13 лютого в Харкові. У ці дні пройдуть яскраві виступи вертепних колективів з різних куточків Україні. Глядачами фестивалю стануть десятки тисяч харків’ян і гостей міста, для яких ми хочемо зробити перебування в нашому місті приємним та незабутнім.

Дізнатися більше про Фестиваль     Попередня програма Фестивалю

Зі свого боку організатори Фестивалю:

  • Включать Вашу локацію в Мережу-Фест, порадять відвідати її всім гостям міста, розмістять назву ТМ на сайті фестивалю та на поліграфічній продукції у відповідному розділі (їж / гуляй / відпочивай). Для бажаючих будуть створюватися турпакети та проводитись організовані тури, в тому числі й до Ваших локацій.
  • Розмістять афіші та іншу продукцію (відеоролік, флаєри) про фестиваль на всіх локаціях Мережі-Фест;
  • Під час проведення фестивалю локації «дружньої мережі» стануть продовженням концертної програми, тож до Вас приїжджатимуть фестивальні колективи. Час виступу на локаціях: 12 cічня (субота) 2019 року з 15:00 до 21:00. Графік виступів у Вашому закладі буде обговорено додатково.
  • Включать Вашу локацію з особливою позначкою в мобільний додаток «Wayley», який буде рекомендуватися для всіх учасників і гостей фестивалю.

З Вашого боку ми очікуємо:

  • Згоду на участь в “дружній фестивальній мережі”. Для узгодження цього питання, будь ласка, зв’яжіться будь-яким зручним способом з координатором по туризму фестивалю Наталією Вальтер-Буйновою.
  • Частування колективу, який у Вас виступав, (обід / чай з бутербродами)
  • Обслуговування гостей фестивалю, тобто Ваших відвідувачів, з особливою увагою та турботою.