Детальна програма (по локаціях / по часу / по колективах)

По локаціях:

Назва локації Адреса Дата/час Колектив
16 міська дитяча лікаря вул. Луі Пастера 2 12.01.2019 10:00:00 Театр ляльок “Терракот”
4 больница скорой помощи 12.01.2019 10:00:00 Студенти Української Академії Лідерства Харків сучасний Вертеп
5-я детская больница (психатр.отд + хоспис) Стадионный проезд6/5 12.01.2019 10:00:00 Студенти Української Академії Лідерства Харків традиційний Вертеп
Арт-кафе “Пластилінова Ворона” вулиця Сумська, 17, кафе без вивіски, орієнтир: зелені двері з намальованими воронами 12.01.2019 16:00:00 ІГ Дитяча площАРТка
Будинок Кави – Інтерактивний музей кави вулиця Кооперативна, 6/8 12.01.2019 16:00:00 Народний фольклорний ансамбль «Криниченька» філії № 1 Будинку культури селища Велика Данилівка Муніципального центру культурних ініціатив м. Харкова
Будинок Кави – Інтерактивний музей кави вулиця Кооперативна, 6/8 12.01.2019 16:00:00 Комунальній заклад освіти Біляєвський ліцей Первомайської державної адміністрації
Военный госпиталь вулиця Культури, 5 12.01.2019 10:00:00 УАЛ Чернівці
Военный госпиталь вулиця Культури, 5 12.01.2019 10:00:00 УАЛ Полтава
Восторг (Пролетарская) Московський проспект, 274в 12.01.2019 16:20:00 Колектив студентів київського осередку:)
Восторг (Пролетарская) Московський проспект, 274в 12.01.2019 16:30:00 Студенти Української Академії Лідерства Харків традиційний Вертеп
Восторг (Пролетарская) Московський проспект, 274в 12.01.2019 16:40:00 Студенти Української Академії Лідерства Харків сучасний Вертеп
Кавова студія “CoffееLactica” вулиця Сумська, 25 (ХНАТОБ) 12.01.2019 17:00:00 Народний фольклорний ансамбль «Криниченька» філії № 1 Будинку культури селища Велика Данилівка Муніципального центру культурних ініціатив м. Харкова
Кавова студія “CoffееLactica” вулиця Сумська, 25 (ХНАТОБ) 12.01.2019 17:00:00 Комунальній заклад освіти Біляєвський ліцей Первомайської державної адміністрації
Кавярня ЛяТюШо Квитки-Основьяненко, 4/6 12.01.2019 17:00:00 Веселі свати
Кавярня ЛяТюШо Квитки-Основьяненко, 4/6 12.01.2019 17:00:00 Народний фольклорний колектив «Малинова криниця», Дитячий фольклорний колектив «Обережки», Дитячий фольклорний колектив «Козачата» Малинівського сільського Будинку культури Малинівської об’єднаної територіальної громади
Кавярня-пекарня “Хлібниця” вулиця Кооперативна, 6/8 12.01.2019 16:00:00 Дивограй
Кавярня-пекарня “Хлібниця” вулиця Кооперативна, 6/8 12.01.2019 16:00:00 Мі Мі Шу
Кавярня-пекарня “Хлібниця” вулиця Кооперативна, 6/8 12.01.2019 16:00:00 Фантастичні Звірі
Караван 12.01.2019 17:30:00 Станиця Ковалівка
Класс (Алексеевка) проспект Людвіга Свободи, 43 12.01.2019 16:00:00 МС “КВІТИ СЛОБОЖАНЩИНИ”
Класс (Алексеевка) проспект Людвіга Свободи, 43 12.01.2019 16:20:00 Дитячий фольклорно-театральний колектив “Квітка-Сонця”
Класс (Алексеевка) проспект Людвіга Свободи, 43 12.01.2019 16:40:00 Естрадний театр пісні і танцю “Конфеті”
Класс (Клочковская 104-а) Харьков, ул. Клочковская, 104-а 12.01.2019 17:00:00 Пластунии Авдеєвка
Класс (Клочковская 104-а) Харьков, ул. Клочковская, 104-а 12.01.2019 17:15:00 Дитячий фольклорно-етнографічний колектив «Весниця» Центрального Будинку культури і техніки Харківської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південна залізниця» та Молодіжний фольклористичний колектив «Дана» Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова
Класс (Клочковская 104-а) Харьков, ул. Клочковская, 104-а 12.01.2019 17:30:00 Врубовскій
Класс (Пролетарская) Московський проспект, 295 12.01.2019 16:30:00 вокальний ансамбль “Мальви”
Класс (Пролетарская) Московський проспект, 295 12.01.2019 17:00:00 Вокальний колекти Родина
Класс (Пролетарская) Московський проспект, 295 12.01.2019 17:30:00 Ансамбль народного співу “Чарівниці”
Львівська майстерня шоколаду1 вулиця Квітки-Основ’яненка, 12, 12.01.2019 16:30:00 Пластуни старш.-1
Львівська майстерня шоколаду1 вулиця Квітки-Основ’яненка, 12, 12.01.2019 17:00:00 Пласт Станиця Дніпро
Львівська майстерня шоколаду2 вулиця Сумська, 43 12.01.2019 16:00:00 Веселі свати
Львівська майстерня шоколаду2 вулиця Сумська, 43 12.01.2019 16:00:00 Народний фольклорний колектив «Малинова криниця», Дитячий фольклорний колектив «Обережки», Дитячий фольклорний колектив «Козачата» Малинівського сільського Будинку культури Малинівської об’єднаної територіальної громади
Магазин-кавярня “Солодкий світ” вулиця Кооперативна, 6/8 12.01.2019 17:00:00 Дивограй
Магазин-кавярня “Солодкий світ” вулиця Кооперативна, 6/8 12.01.2019 17:00:00 Мі Мі Шу
Магазин-кавярня “Солодкий світ” вулиця Кооперативна, 6/8 12.01.2019 17:00:00 Фантастичні Звірі
Музкомедии 12.01.2019 18:30:00 Душа
Обласна лікарня пр. Незалежності, 13 12.01.2019 12:00:00 УАЛ Вертепний
Пирогова “Тестов” вулиця Сумська, 84 12.01.2019 17:00:00 Рідна пісня
Пирогова “Тестов” вулиця Сумська, 84 12.01.2019 17:00:00 Світанок
Пирогова “Тестов” вулиця Сумська, 84 12.01.2019 17:00:00 Театральні Чарівні Бібліотеки
ПремьерПалас 12.01.2019 16:00:00 Соловеєчки
Ресторан авторської кухні “Цукат” вулиця Сумська, 36/38 12.01.2019 16:00:00 Рідна пісня
Ресторан авторської кухні “Цукат” вулиця Сумська, 36/38 12.01.2019 16:00:00 Світанок
Ресторан авторської кухні “Цукат” вулиця Сумська, 36/38 12.01.2019 16:00:00 Театральні Чарівні Бібліотеки
Рост (Алексеевка) проспект Перемоги, 61Ж 12.01.2019 16:00:00 Песнь Сердец
Рост (Алексеевка) проспект Перемоги, 61Ж 12.01.2019 17:40:00 Підготовча група народного вокального ансамблю “Слов`янський Луг”
Рост (Киевская) вулиця Шевченка, 142А 12.01.2019 16:00:00 Віфліємська Зоря
Рост (Киевская) вулиця Шевченка, 142А 12.01.2019 16:00:00 Різдвяна колядка – захисникам Вітчизни!
Рост (Киевская) вулиця Шевченка, 142А 12.01.2019 16:30:00 Харківський вокальний ансамбль незрячих Консонанс
Рост (Холодная Гора) вулиця Полтавський Шлях, 140 12.01.2019 16:00:00 коллектив”Каланда”
Рост (Холодная Гора) вулиця Полтавський Шлях, 140 12.01.2019 17:30:00 Вокальний ансамбль “Водограй” Мереф’янського міського будинку культури
Рост (Холодная Гора) вулиця Полтавський Шлях, 140 12.01.2019 17:50:00 Смерека
Рост (Центральный) вулиця Клочківська, 65 12.01.2019 16:00:00 Театральный коллектив Арлекин (дипломы для нескольких коллективов)
Свободи 12.01.2019 14:35:00 Віфліємська Зоря
Свободи 12.01.2019 14:45:00 Пластуни молодші
Свободи 12.01.2019 14:50:00 Харківський вокальний ансамбль незрячих Консонанс
Свободи 12.01.2019 15:00:00 УАЛ Чернівці
Свободи 12.01.2019 15:10:00 УАЛ Полтава
Свободи 12.01.2019 15:20:00 УАЛ Вертепний
Свободи 12.01.2019 15:30:00 УАЛ МИКО
Свободи 12.01.2019 15:40:00 Колектив студентів київського осередку:)
Свободи 12.01.2019 15:50:00 Студенти Української Академії Лідерства Харків традиційний Вертеп
Свободи 12.01.2019 16:00:00 Студенти Української Академії Лідерства Харків сучасний Вертеп
Свободи 12.01.2019 16:10:00 Станиця Ковалівка
Свободи 12.01.2019 16:20:00 Ансамбль народного співу “Чарівниці”
Свободи 12.01.2019 16:30:00 Народний фольклорний ансамбль «Криниченька» філії № 1 Будинку культури селища Велика Данилівка Муніципального центру культурних ініціатив м. Харкова
Свободи 12.01.2019 16:40:00 Підготовча група народного вокального ансамблю “Слов`янський Луг”
Свободи 12.01.2019 16:40:00 Смерека
Свободи 12.01.2019 16:50:00 Врубовскій
Сильпо (Алексеевка) проспект Перемоги, 62 12.01.2019 17:00:00 МС “КВІТИ СЛОБОЖАНЩИНИ”
Сильпо (Алексеевка) проспект Перемоги, 62 12.01.2019 17:30:00 Дитячий фольклорно-театральний колектив “Квітка-Сонця”
Сильпо (Алексеевка) проспект Перемоги, 62 12.01.2019 18:00:00 Естрадний театр пісні і танцю “Конфеті”
Сильпо (Масельского) Московський проспект, 256 12.01.2019 16:00:00 ,,Джерело Натхнення “
Сильпо (Масельского) Московський проспект, 256 12.01.2019 16:00:00 ХАБи Харківської області
Сильпо2 (Алексеевка) вулиця Ахсарова, 40 12.01.2019 17:00:00 Песнь Сердец
Сільпо (Сильпо на Отакара Яроша) вул. Отакара Яроша, 18, 12.01.2019 16:00:00 “Сяють зірки” (Дзвіночки)
Сільпо (Сильпо на Отакара Яроша) вул. Отакара Яроша, 18, 12.01.2019 17:20:00 Фольклорний гурт “Джерельце”
Сільпо (Сильпо на Отакара Яроша) вул. Отакара Яроша, 18, 12.01.2019 17:30:00 Зразковий театральний колектив” Крок” Криворізька міська музична школа №10
Таврия В проспект Гагаріна, 30 12.01.2019 16:30:00 Вертеп аматорів
Театр Шевченка 12.01.2019 17:30:00 SUNFLOWERFEST
Театр Шевченка 12.01.2019 17:30:00 Театр ляльок “Терракот”
Український науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатноті вул. Клочківська, 339 12.01.2019 10:00:00 “Сяють зірки” (Дзвіночки)
Франц бульвар вулиця Академіка Павлова, 44Б 12.01.2019 16:00:00 УАЛ Чернівці
Франц бульвар вулиця Академіка Павлова, 44Б 12.01.2019 16:10:00 УАЛ Полтава
Франц бульвар вулиця Академіка Павлова, 44Б 12.01.2019 16:20:00 УАЛ Вертепний
Франц бульвар вулиця Академіка Павлова, 44Б 12.01.2019 16:30:00 УАЛ МИКО
Харківський обласний центр онкології Лесопарковская 4 12.01.2019 11:00:00 Колектив студентів київського осередку:)
Харківський обласний центр онкології Лесопарковская 4 12.01.2019 11:00:00 УАЛ МИКО
ХНАТОБ 12.01.2019 14:50:00 Харківський національній університет внутрішніх справ
ХНАТОБ 12.01.2019 15:00:00 ІГ Дитяча площАРТка
ХНАТОБ 12.01.2019 15:10:00 Дитячий фольклорно-театральний колектив “Квітка-Сонця”
ХНАТОБ 12.01.2019 15:20:00 Вертеп аматорів
ХНАТОБ 12.01.2019 15:30:00 Пластуни старш.-1
ХНАТОБ 12.01.2019 15:40:00 Пластуни старш.-2
ХНАТОБ 12.01.2019 15:50:00 Пласт Станиця Дніпро
ХНАТОБ 12.01.2019 15:50:00 Дитячий фольклорно-етнографічний колектив «Весниця» Центрального Будинку культури і техніки Харківської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південна залізниця» та Молодіжний фольклористичний колектив «Дана» Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова
ХНАТОБ 12.01.2019 16:00:00 Фольклорний гурт “Джерельце”
ХНАТОБ 12.01.2019 16:10:00 Зразковий театральний колектив” Крок” Криворізька міська музична школа №10
ХНАТОБ 12.01.2019 16:20:00 Детско – молодежный хор Вонесенского кафедрального собора
ХНАТОБ 12.01.2019 16:30:00 Вокальний ансамбль “Водограй” Мереф’янського міського будинку культури
ХНАТОБ 12.01.2019 16:40:00 Голосисті
ХНАТОБ 12.01.2019 16:50:00 Станиця Полтава
ХНАТОБ 12.01.2019 16:50:00 “Сяють зірки” (Дзвіночки)
ЮЖД 12.01.2019 17:00:00 Душа

По часу:

Дата/Час Локація Колектив
12.01.2019 10:00:00 5-я детская больница (психатр.отд + хоспис) Студенти Української Академії Лідерства Харків традиційний Вертеп
12.01.2019 10:00:00 4 больница скорой помощи Студенти Української Академії Лідерства Харків сучасний Вертеп
12.01.2019 10:00:00 Военный госпиталь УАЛ Чернівці
12.01.2019 10:00:00 Военный госпиталь УАЛ Полтава
12.01.2019 10:00:00 Український науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатноті “Сяють зірки” (Дзвіночки)
12.01.2019 10:00:00 16 міська дитяча лікаря Театр ляльок “Терракот”
12.01.2019 11:00:00 Харківський обласний центр онкології Колектив студентів київського осередку:)
12.01.2019 11:00:00 Харківський обласний центр онкології УАЛ МИКО
12.01.2019 12:00:00 Обласна лікарня УАЛ Вертепний
12.01.2019 14:35:00 Свободи Віфліємська Зоря
12.01.2019 14:45:00 Свободи Пластуни молодші
12.01.2019 14:50:00 ХНАТОБ Харківський національній університет внутрішніх справ
12.01.2019 14:50:00 Свободи Харківський вокальний ансамбль незрячих Консонанс
12.01.2019 15:00:00 ХНАТОБ ІГ Дитяча площАРТка
12.01.2019 15:00:00 Свободи УАЛ Чернівці
12.01.2019 15:10:00 Свободи УАЛ Полтава
12.01.2019 15:10:00 ХНАТОБ Дитячий фольклорно-театральний колектив “Квітка-Сонця”
12.01.2019 15:20:00 ХНАТОБ Вертеп аматорів
12.01.2019 15:20:00 Свободи УАЛ Вертепний
12.01.2019 15:30:00 Свободи УАЛ МИКО
12.01.2019 15:30:00 ХНАТОБ Пластуни старш.-1
12.01.2019 15:40:00 Свободи Колектив студентів київського осередку:)
12.01.2019 15:40:00 ХНАТОБ Пластуни старш.-2
12.01.2019 15:50:00 Свободи Студенти Української Академії Лідерства Харків традиційний Вертеп
12.01.2019 15:50:00 ХНАТОБ Пласт Станиця Дніпро
12.01.2019 15:50:00 ХНАТОБ Дитячий фольклорно-етнографічний колектив «Весниця» Центрального Будинку культури і техніки Харківської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південна залізниця» та Молодіжний фольклористичний колектив «Дана» Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова
12.01.2019 16:00:00 Арт-кафе “Пластилінова Ворона” ІГ Дитяча площАРТка
12.01.2019 16:00:00 Свободи Студенти Української Академії Лідерства Харків сучасний Вертеп
12.01.2019 16:00:00 Франц бульвар УАЛ Чернівці
12.01.2019 16:00:00 Класс (Алексеевка) МС “КВІТИ СЛОБОЖАНЩИНИ”
12.01.2019 16:00:00 Рост (Алексеевка) Песнь Сердец
12.01.2019 16:00:00 Сільпо (Сильпо на Отакара Яроша) “Сяють зірки” (Дзвіночки)
12.01.2019 16:00:00 ХНАТОБ Фольклорний гурт “Джерельце”
12.01.2019 16:00:00 Сильпо (Масельского) ,,Джерело Натхнення “
12.01.2019 16:00:00 Сильпо (Масельского) ХАБи Харківської області
12.01.2019 16:00:00 Рост (Киевская) Віфліємська Зоря
12.01.2019 16:00:00 ПремьерПалас Соловеєчки
12.01.2019 16:00:00 Кавярня-пекарня “Хлібниця” Дивограй
12.01.2019 16:00:00 Кавярня-пекарня “Хлібниця” Мі Мі Шу
12.01.2019 16:00:00 Кавярня-пекарня “Хлібниця” Фантастичні Звірі
12.01.2019 16:00:00 Ресторан авторської кухні “Цукат” Рідна пісня
12.01.2019 16:00:00 Ресторан авторської кухні “Цукат” Світанок
12.01.2019 16:00:00 Ресторан авторської кухні “Цукат” Театральні Чарівні Бібліотеки
12.01.2019 16:00:00 Львівська майстерня шоколаду2 Веселі свати
12.01.2019 16:00:00 Львівська майстерня шоколаду2 Народний фольклорний колектив «Малинова криниця», Дитячий фольклорний колектив «Обережки», Дитячий фольклорний колектив «Козачата» Малинівського сільського Будинку культури Малинівської об’єднаної територіальної громади
12.01.2019 16:00:00 Будинок Кави – Інтерактивний музей кави Народний фольклорний ансамбль «Криниченька» філії № 1 Будинку культури селища Велика Данилівка Муніципального центру культурних ініціатив м. Харкова
12.01.2019 16:00:00 Будинок Кави – Інтерактивний музей кави Комунальній заклад освіти Біляєвський ліцей Первомайської державної адміністрації
12.01.2019 16:00:00 Рост (Холодная Гора) коллектив”Каланда”
12.01.2019 16:00:00 Рост (Киевская) Різдвяна колядка – захисникам Вітчизни!
12.01.2019 16:00:00 Рост (Центральный) Театральный коллектив Арлекин (дипломы для нескольких коллективов)
12.01.2019 16:10:00 Франц бульвар УАЛ Полтава
12.01.2019 16:10:00 Свободи Станиця Ковалівка
12.01.2019 16:10:00 ХНАТОБ Зразковий театральний колектив” Крок” Криворізька міська музична школа №10
12.01.2019 16:20:00 Восторг (Пролетарская) Колектив студентів київського осередку:)
12.01.2019 16:20:00 Класс (Алексеевка) Дитячий фольклорно-театральний колектив “Квітка-Сонця”
12.01.2019 16:20:00 Франц бульвар УАЛ Вертепний
12.01.2019 16:20:00 ХНАТОБ Детско – молодежный хор Вонесенского кафедрального собора
12.01.2019 16:20:00 Свободи Ансамбль народного співу “Чарівниці”
12.01.2019 16:30:00 Восторг (Пролетарская) Студенти Української Академії Лідерства Харків традиційний Вертеп
12.01.2019 16:30:00 Таврия В Вертеп аматорів
12.01.2019 16:30:00 Класс (Пролетарская) вокальний ансамбль “Мальви”
12.01.2019 16:30:00 ХНАТОБ Вокальний ансамбль “Водограй” Мереф’янського міського будинку культури
12.01.2019 16:30:00 Франц бульвар УАЛ МИКО
12.01.2019 16:30:00 Свободи Народний фольклорний ансамбль «Криниченька» філії № 1 Будинку культури селища Велика Данилівка Муніципального центру культурних ініціатив м. Харкова
12.01.2019 16:30:00 Львівська майстерня шоколаду1 Пластуни старш.-1
12.01.2019 16:30:00 Рост (Киевская) Харківський вокальний ансамбль незрячих Консонанс
12.01.2019 16:40:00 Восторг (Пролетарская) Студенти Української Академії Лідерства Харків сучасний Вертеп
12.01.2019 16:40:00 Класс (Алексеевка) Естрадний театр пісні і танцю “Конфеті”
12.01.2019 16:40:00 Свободи Підготовча група народного вокального ансамблю “Слов`янський Луг”
12.01.2019 16:40:00 Свободи Смерека
12.01.2019 16:40:00 ХНАТОБ Голосисті
12.01.2019 16:50:00 ХНАТОБ Станиця Полтава
12.01.2019 16:50:00 ХНАТОБ “Сяють зірки” (Дзвіночки)
12.01.2019 16:50:00 Свободи Врубовскій
12.01.2019 17:00:00 Сильпо (Алексеевка) МС “КВІТИ СЛОБОЖАНЩИНИ”
12.01.2019 17:00:00 Сильпо2 (Алексеевка) Песнь Сердец
12.01.2019 17:00:00 Класс (Клочковская 104-а) Пластунии Авдеєвка
12.01.2019 17:00:00 Магазин-кавярня “Солодкий світ” Дивограй
12.01.2019 17:00:00 Магазин-кавярня “Солодкий світ” Мі Мі Шу
12.01.2019 17:00:00 Магазин-кавярня “Солодкий світ” Фантастичні Звірі
12.01.2019 17:00:00 Пирогова “Тестов” Рідна пісня
12.01.2019 17:00:00 Пирогова “Тестов” Світанок
12.01.2019 17:00:00 Пирогова “Тестов” Театральні Чарівні Бібліотеки
12.01.2019 17:00:00 ЮЖД Душа
12.01.2019 17:00:00 Кавярня ЛяТюШо Веселі свати
12.01.2019 17:00:00 Львівська майстерня шоколаду1 Пласт Станиця Дніпро
12.01.2019 17:00:00 Кавярня ЛяТюШо Народний фольклорний колектив «Малинова криниця», Дитячий фольклорний колектив «Обережки», Дитячий фольклорний колектив «Козачата» Малинівського сільського Будинку культури Малинівської об’єднаної територіальної громади
12.01.2019 17:00:00 Кавова студія “CoffееLactica” Народний фольклорний ансамбль «Криниченька» філії № 1 Будинку культури селища Велика Данилівка Муніципального центру культурних ініціатив м. Харкова
12.01.2019 17:00:00 Кавова студія “CoffееLactica” Комунальній заклад освіти Біляєвський ліцей Первомайської державної адміністрації
12.01.2019 17:00:00 Класс (Пролетарская) Вокальний колекти Родина
12.01.2019 17:15:00 Класс (Клочковская 104-а) Дитячий фольклорно-етнографічний колектив «Весниця» Центрального Будинку культури і техніки Харківської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південна залізниця» та Молодіжний фольклористичний колектив «Дана» Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова
12.01.2019 17:20:00 Сільпо (Сильпо на Отакара Яроша) Фольклорний гурт “Джерельце”
12.01.2019 17:30:00 Театр Шевченка SUNFLOWERFEST
12.01.2019 17:30:00 Караван Станиця Ковалівка
12.01.2019 17:30:00 Сильпо (Алексеевка) Дитячий фольклорно-театральний колектив “Квітка-Сонця”
12.01.2019 17:30:00 Сільпо (Сильпо на Отакара Яроша) Зразковий театральний колектив” Крок” Криворізька міська музична школа №10
12.01.2019 17:30:00 Класс (Пролетарская) Ансамбль народного співу “Чарівниці”
12.01.2019 17:30:00 Театр Шевченка Театр ляльок “Терракот”
12.01.2019 17:30:00 Рост (Холодная Гора) Вокальний ансамбль “Водограй” Мереф’янського міського будинку культури
12.01.2019 17:30:00 Класс (Клочковская 104-а) Врубовскій
12.01.2019 17:40:00 Рост (Алексеевка) Підготовча група народного вокального ансамблю “Слов`янський Луг”
12.01.2019 17:50:00 Рост (Холодная Гора) Смерека
12.01.2019 18:00:00 Сильпо (Алексеевка) Естрадний театр пісні і танцю “Конфеті”
12.01.2019 18:30:00 Музкомедии Душа

По колективах:

Колектив Дата / час Локація Адреса
* 12.01.2019 15:00:00 ХНАТОБ
* 12.01.2019 16:00:00 Арт-кафе “Пластилінова Ворона” вулиця Сумська, 17, кафе без вивіски, орієнтир: зелені двері з намальованими воронами
Колектив студентів київського осередку:) 12.01.2019 11:00:00 Харківський обласний центр онкології Лесопарковская 4
Колектив студентів київського осередку:) 12.01.2019 15:40:00 Свободи
Колектив студентів київського осередку:) 12.01.2019 16:20:00 Восторг (Пролетарская) Московський проспект, 274в
Студенти Української Академії Лідерства Харків традиційний Вертеп 12.01.2019 10:00:00 5-я детская больница (психатр.отд + хоспис) Стадионный проезд6/5
Студенти Української Академії Лідерства Харків традиційний Вертеп 12.01.2019 15:50:00 Свободи
Студенти Української Академії Лідерства Харків традиційний Вертеп 12.01.2019 16:30:00 Восторг (Пролетарская) Московський проспект, 274в
Студенти Української Академії Лідерства Харків сучасний Вертеп 12.01.2019 10:00:00 4 больница скорой помощи
Студенти Української Академії Лідерства Харків сучасний Вертеп 12.01.2019 16:00:00 Свободи
Студенти Української Академії Лідерства Харків сучасний Вертеп 12.01.2019 16:40:00 Восторг (Пролетарская) Московський проспект, 274в
УАЛ Чернівці 12.01.2019 10:00:00 Военный госпиталь вулиця Культури, 5
УАЛ Чернівці 12.01.2019 15:00:00 Свободи
УАЛ Чернівці 12.01.2019 16:00:00 Франц бульвар вулиця Академіка Павлова, 44Б
Вокальний ансамбль “Водограй” Мереф’янського міського будинку культури 12.01.2019 16:30:00 ХНАТОБ
Вокальний ансамбль “Водограй” Мереф’янського міського будинку культури 12.01.2019 17:30:00 Рост (Холодная Гора) вулиця Полтавський Шлях, 140
Вертеп аматорів 12.01.2019 15:20:00 ХНАТОБ
Вертеп аматорів 12.01.2019 16:30:00 Таврия В проспект Гагаріна, 30
УАЛ Полтава 12.01.2019 10:00:00 Военный госпиталь вулиця Культури, 5
УАЛ Полтава 12.01.2019 15:10:00 Свободи
УАЛ Полтава 12.01.2019 16:10:00 Франц бульвар вулиця Академіка Павлова, 44Б
SUNFLOWERFEST 12.01.2019 17:30:00 Театр Шевченка
Станиця Ковалівка 12.01.2019 16:10:00 Свободи
Станиця Ковалівка 12.01.2019 17:30:00 Караван
МС “КВІТИ СЛОБОЖАНЩИНИ” 12.01.2019 16:00:00 Класс (Алексеевка) проспект Людвіга Свободи, 43
МС “КВІТИ СЛОБОЖАНЩИНИ” 12.01.2019 17:00:00 Сильпо (Алексеевка) проспект Перемоги, 62
Дитячий фольклорно-театральний колектив “Квітка-Сонця” 12.01.2019 15:10:00 ХНАТОБ
Дитячий фольклорно-театральний колектив “Квітка-Сонця” 12.01.2019 16:20:00 Класс (Алексеевка) проспект Людвіга Свободи, 43
Дитячий фольклорно-театральний колектив “Квітка-Сонця” 12.01.2019 17:30:00 Сильпо (Алексеевка) проспект Перемоги, 62
Станиця Полтава 12.01.2019 16:50:00 ХНАТОБ
Естрадний театр пісні і танцю “Конфеті” 12.01.2019 16:40:00 Класс (Алексеевка) проспект Людвіга Свободи, 43
Естрадний театр пісні і танцю “Конфеті” 12.01.2019 18:00:00 Сильпо (Алексеевка) проспект Перемоги, 62
УАЛ Вертепний 12.01.2019 12:00:00 Обласна лікарня пр. Незалежності, 13
УАЛ Вертепний 12.01.2019 15:20:00 Свободи
УАЛ Вертепний 12.01.2019 16:20:00 Франц бульвар вулиця Академіка Павлова, 44Б
Підготовча група народного вокального ансамблю “Слов`янський Луг” 12.01.2019 16:40:00 Свободи
Підготовча група народного вокального ансамблю “Слов`янський Луг” 12.01.2019 17:40:00 Рост (Алексеевка) проспект Перемоги, 61Ж
Песнь Сердец 12.01.2019 16:00:00 Рост (Алексеевка) проспект Перемоги, 61Ж
Песнь Сердец 12.01.2019 17:00:00 Сильпо2 (Алексеевка) вулиця Ахсарова, 40
“Сяють зірки” (Дзвіночки) 12.01.2019 10:00:00 Український науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатноті вул. Клочківська, 339
“Сяють зірки” (Дзвіночки) 12.01.2019 16:50:00 ХНАТОБ
“Сяють зірки” (Дзвіночки) 12.01.2019 16:00:00 Сільпо (Сильпо на Отакара Яроша) вул. Отакара Яроша, 18,
Зразковий театральний колектив” Крок” Криворізька міська музична школа №10 12.01.2019 16:10:00 ХНАТОБ
Зразковий театральний колектив” Крок” Криворізька міська музична школа №10 12.01.2019 17:30:00 Сільпо (Сильпо на Отакара Яроша) вул. Отакара Яроша, 18,
Фольклорний гурт “Джерельце” 12.01.2019 16:00:00 ХНАТОБ
Фольклорний гурт “Джерельце” 12.01.2019 17:20:00 Сільпо (Сильпо на Отакара Яроша) вул. Отакара Яроша, 18,
Детско – молодежный хор Вонесенского кафедрального собора 12.01.2019 16:20:00 ХНАТОБ
вокальний ансамбль “Мальви” 12.01.2019 16:30:00 Класс (Пролетарская) Московський проспект, 295
Ансамбль народного співу “Чарівниці” 12.01.2019 16:20:00 Свободи
Ансамбль народного співу “Чарівниці” 12.01.2019 17:30:00 Класс (Пролетарская) Московський проспект, 295
,,Джерело Натхнення “ 12.01.2019 16:00:00 Сильпо (Масельского) Московський проспект, 256
Театр ляльок “Терракот” 12.01.2019 10:00:00 16 міська дитяча лікаря вул. Луі Пастера 2
Театр ляльок “Терракот” 12.01.2019 17:30:00 Театр Шевченка
ХАБи Харківської області 12.01.2019 16:00:00 Сильпо (Масельского) Московський проспект, 256
Пластунии Авдеєвка 12.01.2019 17:00:00 Класс (Клочковская 104-а) Харьков, ул. Клочковская, 104-а
Віфліємська Зоря 12.01.2019 14:35:00 Свободи
Віфліємська Зоря 12.01.2019 16:00:00 Рост (Киевская) вулиця Шевченка, 142А
Врубовскій 12.01.2019 16:50:00 Свободи
Врубовскій 12.01.2019 17:30:00 Класс (Клочковская 104-а) Харьков, ул. Клочковская, 104-а
УАЛ МИКО 12.01.2019 11:00:00 Харківський обласний центр онкології Лесопарковская 4
УАЛ МИКО 12.01.2019 15:30:00 Свободи
УАЛ МИКО 12.01.2019 16:30:00 Франц бульвар вулиця Академіка Павлова, 44Б
Соловеєчки 12.01.2019 16:00:00 ПремьерПалас
Дивограй 12.01.2019 16:00:00 Кавярня-пекарня “Хлібниця” вулиця Кооперативна, 6/8
Дивограй 12.01.2019 17:00:00 Магазин-кавярня “Солодкий світ” вулиця Кооперативна, 6/8
Мі Мі Шу 12.01.2019 16:00:00 Кавярня-пекарня “Хлібниця” вулиця Кооперативна, 6/8
Мі Мі Шу 12.01.2019 17:00:00 Магазин-кавярня “Солодкий світ” вулиця Кооперативна, 6/8
Фантастичні Звірі 12.01.2019 16:00:00 Кавярня-пекарня “Хлібниця” вулиця Кооперативна, 6/8
Фантастичні Звірі 12.01.2019 17:00:00 Магазин-кавярня “Солодкий світ” вулиця Кооперативна, 6/8
Рідна пісня 12.01.2019 16:00:00 Ресторан авторської кухні “Цукат” вулиця Сумська, 36/38
Рідна пісня 12.01.2019 17:00:00 Пирогова “Тестов” вулиця Сумська, 84
Світанок 12.01.2019 16:00:00 Ресторан авторської кухні “Цукат” вулиця Сумська, 36/38
Світанок 12.01.2019 17:00:00 Пирогова “Тестов” вулиця Сумська, 84
Харківський національній університет внутрішніх справ 12.01.2019 14:50:00 ХНАТОБ
Театральні Чарівні Бібліотеки 12.01.2019 16:00:00 Ресторан авторської кухні “Цукат” вулиця Сумська, 36/38
Театральні Чарівні Бібліотеки 12.01.2019 17:00:00 Пирогова “Тестов” вулиця Сумська, 84
Смерека 12.01.2019 16:40:00 Свободи
Смерека 12.01.2019 17:50:00 Рост (Холодная Гора) вулиця Полтавський Шлях, 140
Голосисті 12.01.2019 16:40:00 ХНАТОБ
Душа 12.01.2019 18:30:00 Музкомедии
Душа 12.01.2019 17:00:00 ЮЖД
Веселі свати 12.01.2019 16:00:00 Львівська майстерня шоколаду2 вулиця Сумська, 43
Веселі свати 12.01.2019 17:00:00 Кавярня ЛяТюШо Квитки-Основьяненко, 4/6
Пласт Станиця Дніпро 12.01.2019 15:50:00 ХНАТОБ
Пласт Станиця Дніпро 12.01.2019 17:00:00 Львівська майстерня шоколаду1 вулиця Квітки-Основ’яненка, 12,
Народний фольклорний колектив «Малинова криниця», Дитячий фольклорний колектив «Обережки», Дитячий фольклорний колектив «Козачата» Малинівського сільського Будинку культури Малинівської об’єднаної територіальної громади 12.01.2019 16:00:00 Львівська майстерня шоколаду2 вулиця Сумська, 43
Народний фольклорний колектив «Малинова криниця», Дитячий фольклорний колектив «Обережки», Дитячий фольклорний колектив «Козачата» Малинівського сільського Будинку культури Малинівської об’єднаної територіальної громади 12.01.2019 17:00:00 Кавярня ЛяТюШо Квитки-Основьяненко, 4/6
Народний фольклорний ансамбль «Криниченька» філії № 1 Будинку культури селища Велика Данилівка Муніципального центру культурних ініціатив м. Харкова 12.01.2019 16:30:00 Свободи
Народний фольклорний ансамбль «Криниченька» філії № 1 Будинку культури селища Велика Данилівка Муніципального центру культурних ініціатив м. Харкова 12.01.2019 16:00:00 Будинок Кави – Інтерактивний музей кави вулиця Кооперативна, 6/8
Народний фольклорний ансамбль «Криниченька» філії № 1 Будинку культури селища Велика Данилівка Муніципального центру культурних ініціатив м. Харкова 12.01.2019 17:00:00 Кавова студія “CoffееLactica” вулиця Сумська, 25 (ХНАТОБ)
Пластуни старш.-1 12.01.2019 15:30:00 ХНАТОБ
Пластуни старш.-1 12.01.2019 16:30:00 Львівська майстерня шоколаду1 вулиця Квітки-Основ’яненка, 12,
Пластуни молодші 12.01.2019 14:45:00 Свободи
Пластуни старш.-2 12.01.2019 15:40:00 ХНАТОБ
Комунальній заклад освіти Біляєвський ліцей Первомайської державної адміністрації 12.01.2019 16:00:00 Будинок Кави – Інтерактивний музей кави вулиця Кооперативна, 6/8
Комунальній заклад освіти Біляєвський ліцей Первомайської державної адміністрації 12.01.2019 17:00:00 Кавова студія “CoffееLactica” вулиця Сумська, 25 (ХНАТОБ)
коллектив”Каланда” 12.01.2019 16:00:00 Рост (Холодная Гора) вулиця Полтавський Шлях, 140
Вокальний колекти Родина 12.01.2019 17:00:00 Класс (Пролетарская) Московський проспект, 295
Різдвяна колядка – захисникам Вітчизни! 12.01.2019 16:00:00 Рост (Киевская) вулиця Шевченка, 142А
Харківський вокальний ансамбль незрячих Консонанс 12.01.2019 14:50:00 Свободи
Харківський вокальний ансамбль незрячих Консонанс 12.01.2019 16:30:00 Рост (Киевская) вулиця Шевченка, 142А
Дитячий фольклорно-етнографічний колектив «Весниця» Центрального Будинку культури і техніки Харківської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південна залізниця» та Молодіжний фольклористичний колектив «Дана» Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова 12.01.2019 15:50:00 ХНАТОБ
Дитячий фольклорно-етнографічний колектив «Весниця» Центрального Будинку культури і техніки Харківської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південна залізниця» та Молодіжний фольклористичний колектив «Дана» Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова 12.01.2019 17:15:00 Класс (Клочковская 104-а) Харьков, ул. Клочковская, 104-а
Театральный коллектив Арлекин (дипломы для нескольких коллективов) 12.01.2019 16:00:00 Рост (Центральный) вулиця Клочківська, 65